Samsung Galaxy Watch8 44mm (SM-L330)
Mai multe informatii:
| Tip | Smartwatch |
| Camera foto | Nu |
| Slot cartelă SIM | Nu |
| GPS | Da |
| Rezistent la apa | Da |
| Capacitate acumulator | 435 mAh |
| Greutate | 34 g |
Display |
|
| Marime display | 1.47" |
| Rezolutie display | 480 x 480 pixeli |
Conectori de retea |
|
| Suport 2G | Nu |
| Suport 3G | Nu |
| Suport LTE (4G) | Nu |
| Transfer date |
Wi-Fi
Bluetooth
Suport NFC
|

