Sale
Apple Beats Fit Pro
Mai multe informatii:
| Tip | Portabile in ureche |
| Transfer de date | Wireless |
| Conectare | Bluetooth |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Raza de actiune | 10 m |
| Frecventa min. | 20 Hz |
| Frecventa max. | 20000 Hz |
| Microfon incorporat | Da |
| Volum reglabil | Da |
| Greutate | 42 g |
