Categories: Apple
Apple iPad Air 2025 11 128GB MCA04
| Sistem de operare | Apple iPadOS |
Procesor |
|
| Tip procesor | Apple M3 |
| Numar nuclee procesor | 8 nuclee |
Display |
|
| Model ecran | Capacitiv |
| Marime ecran | 11″ |
| Rezolutie ecran | 2360 x 1640 |
| Rată de reîmprospătare ecran | 60 Hz |
Memorii |
|
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Capacitate memorie interna | 128 GB |
| Extindere memorie | Nu |
Camera web |
|
| Camera frontala | Da |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Camera spate | Da |
| Rezolutie camera spate | 12 Mpx |
| Focalizare automata | Da |
| Blitz incorporat | Nu |
| Inregistrare video | Da |
| Rezolutie video maxima | 3840 x 2160 @ 60 fps |
Transfer date |
|
| USB | Nu |
| Conectare USB Type-C | Da |
| Conector lightning | Nu |
| Iesire HDMI | Nu |
| Iesire audio | Nu |
| DLNA suport | Nu |
| Suport NFC | Nu |
| AirDrop | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Nu |
| Slot cartelă SIM | Nu |
| 3G | Nu |
| Modem 4G | Nu |
| Modem 5G | Nu |
Acumulator |
|
| Tip de acumulator | Li-Pol |
| Capacitate acumulator | 7606 mAh |
Dimensiuni |
|
| Latime | 178.5 mm |
| Inaltime | 247.6 mm |
| Grosime | 6.1 mm |
| Greutate | 460 g |
Alte caracteristici |
|
| Speaker incorporat | Da |
| Microfon incorporat | Da |
Apple iPad 2025 128GB MD4E4
| Sistem de operare | Apple iPadOS |
Procesor |
|
| Tip procesor | Apple A16 |
| Numar nuclee procesor | 5 nuclee |
Display |
|
| Model ecran | Capacitiv |
| Marime ecran | 11″ |
| Rezolutie ecran | 2360 x 1640 |
| Rată de reîmprospătare ecran | 60 Hz |
Memorii |
|
| Capacitate RAM | 6 GB |
| Capacitate memorie interna | 128 GB |
| Extindere memorie | Nu |
Camera web |
|
| Camera frontala | Da |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Camera spate | Da |
| Rezolutie camera spate | 12 Mpx |
| Focalizare automata | Da |
| Blitz incorporat | Nu |
| Inregistrare video | Da |
| Rezolutie video maxima | 3840 x 2160 @ 60 fps |
Transfer date |
|
| USB | Nu |
| Conectare USB Type-C | Da |
| Conector lightning | Nu |
| Iesire HDMI | Nu |
| Iesire audio | Nu |
| DLNA suport | Nu |
| Suport NFC | Nu |
| AirDrop | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Nu |
| Slot cartelă SIM | Nu |
| 3G | Nu |
| Modem 4G | Nu |
| Modem 5G | Nu |
Acumulator |
|
| Tip de acumulator | Li-Pol |
Dimensiuni |
|
| Latime | 179.5 mm |
| Inaltime | 248.6 mm |
| Grosime | 7 mm |
| Greutate | 477 g |
Alte caracteristici |
|
| Speaker incorporat | Da |
| Microfon incorporat | Da |
Apple iPad Air 2025 13 256GB Cellular 5G MCJ54
| Sistem de operare | Apple iPadOS |
Procesor |
|
| Tip procesor | Apple M3 |
| Numar nuclee procesor | 8 nuclee |
Display |
|
| Model ecran | Capacitiv |
| Marime ecran | 13″ |
| Rezolutie ecran | 2732 x 2048 |
Memorii |
|
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Capacitate memorie interna | 256 GB |
| Extindere memorie | Nu |
Camera web |
|
| Camera frontala | Da |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Camera spate | Da |
| Rezolutie camera spate | 12 Mpx |
| Focalizare automata | Da |
| Blitz incorporat | Nu |
| Inregistrare video | Da |
| Rezolutie video maxima | 3840 x 2160 @ 60 fps |
Transfer date |
|
| USB | Nu |
| Conectare USB Type-C | Da |
| Conector lightning | Nu |
| Iesire HDMI | Nu |
| Iesire audio | Nu |
| DLNA suport | Nu |
| Suport NFC | Nu |
| AirDrop | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Da |
| Slot cartelă SIM | Nu |
| 3G | Da |
| Modem 4g | Da |
| Modem 5g | Da |
Acumulator |
|
| Tip de acumulator | Li-Pol |
| Capacitate acumulator | 9705 mAh |
Dimensiuni |
|
| Latime | 214.9 mm |
| Inaltime | 280.6 mm |
| Grosime | 6.1 mm |
| Greutate | 617 g |
Alte caracteristici |
|
| Speaker incorporat | Da |
| Microfon incorporat | Da |
Apple iPad mini 7 2024 256GB Cellular 5G MXPT3
| Sistem de operare | Apple iPadOS |
Procesor |
|
| Tip procesor | Apple A17 Pro |
| Frecventa procesor | 3.78 GHz |
| Numar nuclee procesor | 6 nuclee |
Display |
|
| Model ecran | Capacitiv |
| Marime ecran | 8.3″ |
| Rezolutie ecran | 2266 x 1488 |
Memorii |
|
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Capacitate memorie interna | 256 GB |
| Extindere memorie | Nu |
Camera web |
|
| Camera frontala | Da |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Camera spate | Da |
| Rezolutie camera spate | 12 Mpx |
| Focalizare automata | Da |
| Blitz incorporat | Da |
| Inregistrare video | Da |
| Rezolutie video maxima | 3840 x 2160 @ 60 fps |
Transfer date |
|
| USB | Nu |
| Conectare USB Type-C | Da |
| Conector lightning | Nu |
| Iesire HDMI | Nu |
| Iesire audio | Nu |
| DLNA suport | Nu |
| Suport NFC | Nu |
| AirDrop | Nu |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Da |
| Slot cartelă SIM | Nu |
| 3G | Da |
| Modem 4g | Da |
| Modem 5g | Da |
Acumulator |
|
| Tip de acumulator | Li-Pol |
| Capacitate acumulator | 5078 mAh |
Dimensiuni |
|
| Latime | 134.8 mm |
| Inaltime | 195.4 mm |
| Grosime | 6.3 mm |
| Greutate | 297 g |
Apple iPad 10.9 2022 64GB Cellular 5G MQ6L3/MCML4
| Sistem de operare | Apple iPadOS |
Procesor |
|
| Tip procesor | Apple A14 Bionic |
| Frecventa procesor | 3 GHz |
| Numar nuclee procesor | 6 nuclee |
Display |
|
| Model ecran | Capacitiv |
| Marime ecran | 10.9″ |
| Rezolutie ecran | 2360 x 1640 |
Memorii |
|
| Capacitate RAM | 4 GB |
| Capacitate memorie interna | 64 GB |
| Extindere memorie | Nu |
Camera web |
|
| Camera frontala | Da |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Camera spate | Da |
| Rezolutie camera spate | 12 Mpx |
| Focalizare automata | Da |
| Blitz incorporat | Nu |
| Inregistrare video | Da |
| Rezolutie video maxima | 3840 x 2160 @ 60 fps |
Transfer date |
|
| USB | Nu |
| Conectare USB Type-C | Da |
| Conector lightning | Nu |
| Iesire HDMI | Nu |
| Iesire audio | Nu |
| DLNA suport | Nu |
| Suport NFC | Nu |
| AirDrop | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Da |
| Slot cartelă SIM | Da |
| 3G | Da |
| Modem 4g | Da |
| Modem 5g | Da |
Acumulator |
|
| Tip de acumulator | Li-Ion |
| Capacitate acumulator | 7606 mAh |
Dimensiuni |
|
| Latime | 179.5 mm |
| Inaltime | 248.6 mm |
| Grosime | 7 mm |
| Greutate | 481 g |
Alte caracteristici |
|
| Speaker incorporat | Da |
| Microfon incorporat | Da |
Apple iPad Air 6 2024 11 256GB MCA64
| Sistem de operare | Apple iPadOS |
Procesor |
|
| Tip procesor | Apple M2 |
| Numar nuclee procesor | 8 nuclee |
Display |
|
| Model ecran | Capacitiv |
| Marime ecran | 11″ |
| Rezolutie ecran | 2360 x 1640 |
Memorii |
|
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Capacitate memorie interna | 256 GB |
| Extindere memorie | Nu |
Camera web |
|
| Camera frontala | Da |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Camera spate | Da |
| Rezolutie camera spate | 12 Mpx |
| Focalizare automata | Da |
| Blitz incorporat | Nu |
| Inregistrare video | Da |
| Rezolutie video maxima | 3840 x 2160 @ 60 fps |
Transfer date |
|
| USB | Nu |
| Conectare USB Type-C | Da |
| Conector lightning | Nu |
| Iesire HDMI | Nu |
| Iesire audio | Nu |
| DLNA suport | Nu |
| Suport NFC | Nu |
| AirDrop | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Nu |
| Slot cartelă SIM | Nu |
| 3G | Nu |
| Modem 4g | Nu |
| Modem 5g | Nu |
Acumulator |
|
| Tip de acumulator | Li-Pol |
Dimensiuni |
|
| Latime | 178.5 mm |
| Inaltime | 247.6 mm |
| Grosime | 6.1 mm |
| Greutate | 462 g |
Apple iPad mini 7 2024 128GB MXN63
| Sistem de operare | Apple iPadOS |
Procesor |
|
| Tip procesor | Apple A17 Pro |
| Numar nuclee procesor | 6 nuclee |
Display |
|
| Model ecran | Capacitiv |
| Marime ecran | 8.3″ |
| Rezolutie ecran | 2266 x 1488 |
Memorii |
|
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Capacitate memorie interna | 128 GB |
| Extindere memorie | Nu |
Camera web |
|
| Camera frontala | Da |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Camera spate | Da |
| Rezolutie camera spate | 12 Mpx |
| Focalizare automata | Da |
| Blitz incorporat | Da |
| Inregistrare video | Da |
| Rezolutie video maxima | 3840 x 2160 @ 60 fps |
Transfer date |
|
| USB | Nu |
| Conectare USB Type-C | Da |
| Conector lightning | Nu |
| Iesire HDMI | Nu |
| Iesire audio | Nu |
| DLNA suport | Nu |
| Suport NFC | Nu |
| AirDrop | Nu |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Nu |
| Slot cartelă SIM | Nu |
| 3G | Nu |
| Modem 4g | Nu |
| Modem 5g | Nu |
Dimensiuni |
|
| Latime | 134.8 mm |
| Inaltime | 195.4 mm |
| Grosime | 6.3 mm |
| Greutate | 293 g |
Alte caracteristici |
|
| Speaker incorporat | Da |
| Microfon incorporat | Da |
Apple iPad mini 7 2024 256GB MXND3
| Sistem de operare | Apple iPadOS |
Procesor |
|
| Tip procesor | Apple A17 Pro |
| Frecventa procesor | 3.78 GHz |
| Numar nuclee procesor | 6 nuclee |
Display |
|
| Model ecran | Capacitiv |
| Marime ecran | 8.3″ |
| Rezolutie ecran | 2266 x 1488 |
Memorii |
|
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Capacitate memorie interna | 256 GB |
| Extindere memorie | Nu |
Camera web |
|
| Camera frontala | Da |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Camera spate | Da |
| Rezolutie camera spate | 12 Mpx |
| Focalizare automata | Da |
| Blitz incorporat | Da |
| Inregistrare video | Da |
| Rezolutie video maxima | 3840 x 2160 @ 60 fps |
Transfer date |
|
| USB | Nu |
| Conectare USB Type-C | Da |
| Conector lightning | Nu |
| Iesire HDMI | Nu |
| Iesire audio | Nu |
| DLNA suport | Nu |
| Suport NFC | Nu |
| AirDrop | Nu |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| GPS | Nu |
| Slot cartelă SIM | Nu |
| 3G | Nu |
| Modem 4g | Nu |
| Modem 5g | Nu |
Acumulator |
|
| Tip de acumulator | Li-Pol |
| Capacitate acumulator | 5078 mAh |
Dimensiuni |
|
| Latime | 134.8 mm |
| Inaltime | 195.4 mm |
| Grosime | 6.3 mm |
| Greutate | 293 g |
Alte caracteristici |
|
| Speaker incorporat | Da |
| Microfon incorporat | Da |
Apple iPad 10.9 2022 256GB MPQA3/MCMG4
Sistem de operare Apple iPadOS
Procesor
Tip procesor Apple A14 Bionic
Frecventa procesor 3 GHz
Numar nuclee procesor 6 nuclee
Display
Model ecran Capacitiv
Marime ecran 10.9″
Rezolutie ecran 2360 x 1640
Memorii
Capacitate memorie interna 256 GB
Extindere memorie Nu
Camera web
Camera frontala Da
Rezolutie camera frontala 12 Mpx
Camera spate Da
Rezolutie camera spate 12 Mpx
Focalizare automata Da
Blitz incorporat Nu
Inregistrare video Da
Rezolutie video maxima 3840 x 2160 @ 60 fps
Transfer date
USB Nu
Conectare USB Type-C Da
Conector lightning Nu
Iesire HDMI Nu
Iesire audio Nu
DLNA suport Nu
Suport NFC Nu
AirDrop Da
Wi-Fi Da
Bluetooth Da
GPS Nu
Slot cartelă SIM Nu
3G Nu
Modem 4g Nu
Modem 5g Nu
Acumulator
Tip de acumulator Li-Ion
Dimensiuni
Latime 179.5 mm
Inaltime 248.6 mm
Grosime 7 mm
Greutate 477 g
Alte caracteristici
Speaker incorporat Da
Microfon incorporat Da
Apple iPad 10.9 2022 64GB MPQ23/MCM94
Sistem de operare Apple iPadOS
Procesor
Tip procesor Apple A14 Bionic
Frecventa procesor 3 GHz
Numar nuclee procesor 6 nuclee
Display
Model ecran Capacitiv
Marime ecran 10.9″
Rezolutie ecran 2360 x 1640
Memorii
Capacitate memorie interna 64 GB
Extindere memorie Nu
Camera web
Camera frontala Da
Rezolutie camera frontala 12 Mpx
Camera spate Da
Rezolutie camera spate 12 Mpx
Focalizare automata Da
Blitz incorporat Nu
Inregistrare video Da
Rezolutie video maxima 3840 x 2160 @ 60 fps
Transfer date
USB Nu
Conectare USB Type-C Da
Conector lightning Nu
Iesire HDMI Nu
Iesire audio Nu
DLNA suport Nu
Suport NFC Nu
AirDrop Da
Wi-Fi Da
Bluetooth Da
GPS Nu
Slot cartelă SIM Nu
3G Nu
Modem 4g Nu
Modem 5g Nu
Acumulator
Tip de acumulator Li-Ion
Dimensiuni
Latime 179.5 mm
Inaltime 248.6 mm
Grosime 7 mm
Greutate 477 g
Alte caracteristici
Speaker incorporat Da
Microfon incorporat Da
